Pro veřejnost

Pro návštěvníky našeho města - Karlovy Vary - i jeho stálé obyvatele pořádáme v letní i zimní sezóně zajímavé akce. Jejich podrobný přehled najdete také v kalendáři v horním menu.

Foto7237a          Foto7180a            Foto7319a

Akademie "Zdravé rodičovství"


Projekt se realizuje za finanční podpory Karlovarského kraje. Součástí Akademie jsou pravidelné besedy, materiály ze seminářů a aktuální informace z oblasti výchovy a vzdělávání v rubrice Články a zajímavosti. Vaše názory, rady, postřehy s námi můžete sdílet na facebooku.

Akademie zdraví


Děkujeme všem příznivcům Akademie zdraví za podporu v našich aktivitách a těší nás zájem o pokračování besed a seminářů. V tomto školním roce nebudou besedy tak časté, ale určitě Vás potěší zvučná jména našich nových lektorů, kteří obohatí naši nabídku.

kurzy  a semináře 


Zde připravujeme nabídku kurzů, které se budou intenzivně zabývat tématy, které Vás zajímají. Inspirací pro jejich realizaci jsou především podněty vzešlé z besed konaných v rámci Akademie zdraví a Akademie "Zdravé rodičovství".

 

Místa na besedy si, prosím, rezervujte předem na mailu bludistekv@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 608907894. Lístky si též budete mít příležitost koupit v Přírodní lékárně v Alžbětiných lázních. O případných změnách mohou být informováni jen přihlášení.

Pro objednání nebo podrobnější informace se na nás můžete obrátit na tel.č. 608907894, 775678928 nebo na mail: bludistekv@seznam.cz. Pokud nás chcete inspirovat akcí, která v naší nabídce chybí, obraťte se na nás.

Vánoční vyrábění s výtvarnicí Lenkou Herzogovou 1.12.2010 14:00-16:00

01.12.2018 14:00 - 1.12.2018 16:00

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory)

Lektor(ka): Lenka Herzogová

Obsah, program:

Přijďte si vánočně zatvořit, a nebojte se, zvládnete to. Přáníčka, vánoční brože, andělíčky z drátů a další drobnosti, kterými můžete sobě či někomu z okolí udělat radost.Zobrazit celou akci

Přihláška na akci je ZDE


Online děti - Jak doprovázet děti v digitálním světě?

17.1.2019 17:00 - 17.1.2019 20:00

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory)

Lektor(ka): Anna Ptáčková, lektorka Rodinného centra Praha, matka tří dětí

Obsah, program:

Seminář nad konkrétními problémy, se kterými se setkáváme při výchově našich dětí v dnešní digitální době. V průběhu semináře se budeme společně zamýšlet nad digitálním prostředím, ve kterém naše děti vyrůstají. Prohlédneme si přínosy a rizika moderních technologií. Zaměříme se na vliv, který může život ve virtuálním světě na naše dětí mít a nad tím, jak dítěti pomoci, aby se v něm neztratilo. Jak dítěti porozumět a doprovázet jej v digitálním světě? Kdy pořídit dítěti první telefon? Jak nastavit pravidla a optimální čas při používání elektroniky s ohledem na věk dítěte? Jak dítěti zajistit ve virtuálním světě bezpečí? Jak dítě doprovázet a budovat vzájemný zdravý vztah, jako prevenci závislosti na moderních médiích?Zobrazit celou akci

Přihláška na akci je ZDE


Minimalismus- nikoli extrém, ale součást každého dne

24.1.2019 16:30 - 24.1.2019 19:30

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory)

Lektor(ka): Marcela Sobotová

Obsah, program:

Seminář o tom, že vaše cesta nemusí být extrémní, aby byla minimalistická. Co je minimalismus pro mě?
Co nám může dát i brát?
Jak se prakticky dostat do stavu, kdy máte málo věcí?
Jak ho uplatňovat při nakupování, úklidu, na internetu, u dětí, prostě v běžném životě?
Zobrazit celou akci

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis