Aktivity, které připravujeme pro Vaše děti, vychází  moderních trendů v pedagogice. Soustředíme se především na zvyšování kompetencí potřebných pro další úspěšný a spokojený život prostřednictvím prožitku. Jinými slovy - žádná nuda a dril, ale zábava, potřeba objevovat nepoznané a radost při sdílení s ostatními.

2 a to je naše táborové logo         5. hry-vodní bitva (2)        z99 1

Tábor 2015 a akce

Pobytový tábor Souznění – souznění s přírodou a s partou kamarádů v duchu motta sdružení „Žij a mysli všemi smysly“ po stopách Foglarových Hochů od Bobří řeky.

 

Pedagogické a kariérové  poradenství

Má Vaše dítě potíže s učením? Nedokáže se soustředit? Nosí domů špatné známky, přestože máte pocit, že příprava byla dostatečná? Nechce se s Vámi učit? Učení ho nebaví, ze školy má hrůzu? Nebo se naopak učí rádo, ale požadavky školy neodpovídají jeho potřebám?

 

Kurzy pro děti

Kurzy se zaměřují především na zvyšování kompetencí zásadních pro úspěšný a tvůrčí život Vašich dětí. Ve skupince max. 12ti dětí budeme zvyšovat schopnosti učit se, řešit problémy, komunikovat, obhájit svůj názor, naslouchat druhým aj. Kurzy povedou zkušení pedagogové.

Tábor 2018

15.7.2018 8:00 - 21.7.2018 12:00

Místo konání: Táborová základna Laguna leží územně v katastru Potůček

Lektor(ka):

Věrka Bartošová: 725 759 800  (e-mail:bludiste-tabor@seznam.cz)

Obsah, program:

Pobytový tábor Souznění – souznění s přírodou a s partou kamarádů v duchu motta sdružení „Žij a mysli všemi smysly“ po stopách Foglarových Hochů od Bobří řeky

Zobrazit celou akci

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis