Aktivity, které připravujeme pro Vaše děti, vychází  moderních trendů v pedagogice. Soustředíme se především na zvyšování kompetencí potřebných pro další úspěšný a spokojený život prostřednictvím prožitku. Jinými slovy - žádná nuda a dril, ale zábava, potřeba objevovat nepoznané a radost při sdílení s ostatními.

      5. hry-vodní bitva (2)        z99 1

TáborY a akce

Pobytový tábor Souznění – souznění s přírodou a s partou kamarádů v duchu motta sdružení „Žij a mysli všemi smysly“ po stopách Foglarových Hochů od Bobří řeky.

Tábor pořádáme 1x ročně v době letních prázdnin.

 

kariérové  poradenství

Poskytujeme komplexní kariérové poradeství pro žáky ZŠ a SŠ  prostřednictvím diagnostických nástrojů a následné práce s kariérovým poradcem.

Vhodné i pro dospělé, kteří se chtějí lépe zorientovat v tom, kam směřují a zda jsou na správné cestě.

Test struktury zájmů.

Test AIST-R - Test struktury zájmů. Cílem použití testu je usnadnit profesní orientaci žákům zejména základních a středních škol, vést žáky k sebepoznávání vlastních dovedností, zájmů a osobnostních předpokladů a současně jim poskytnout široké spektrum informací o možnostech jejich profesního uplatnění v řadě relevantních povolání, které korespondují s aktuální strukturou jejich profesních zájmů.

BIP - Bochumský osobnostní dotazník - inventář profesních charakteristik osobnosti.

LMI - Dotazník motivace k výkonu - motivace k výkonu -  podíl osobnosti na vlastní výkonnost.

DVP - Dotazník volby povolání a plánování profesní kariéry - DVP je určen pro všechny, kdo se rozhodují o výběru povolání a kdo plánují svou profesní kariéru. Umožní porovnat vlastní zájmy a schopnosti s nabídkou a s možnostmi pracovních příležitostí.

ISK - Inventář sociálních kompetencí

 

Cena:

2 hodiny sezení + administrace: 1200,-Kč

Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis