Life Balance - Sladění zaměstnání a rodiny

2.7.2020 17:00 - 2.7.2020

Místo konání: Hory 47, Hory

Lektor(ka): Mgr. Jana Modrá

Informace o lektorovi:

Zabývá se environmentální výchovou dětí předškolního a mladšího školního věku. Kromě praktické realizace programů v mateřských a základních školách připravuje celoroční projekty pro environmentální výchovu a pracovní materiály k nim. Podílí se na realizaci projektů zaměřených na environmentální výchovu Společnosti pro Lužické hory, Střediska ekologické výchovy Libereckého kraje, ZOO Liberec a občanského sdružení Silva Sacra.

Více informací o lektorce: http://www.janamodra.cz/

Obsah, program:

Sladění zaměstnání a rodiny - Life balance. Jak sladit rodinu a práci a zvládnout obojí, aniž bychom se zhroutili. Stále přemýšlíte, co dřív – uvařit, uklidit, odevzdat uzávěrky, obvolat klienty, stihnout dojít pro dítě do školky …. večer Vás přepadne únava a ráno vše nanovo? Na semináři se dozvíte, jak na to, abyste znovu ovládli Váš život.

Aktivity Zdravé rodičovství jsou podpořeny z dotačního programu Rodina. Pro účastníky ZDARMA. Jsou určeny především pro obyvatele Hor, vítáni jsou ale všichni zájemci i z okolí.

Cílová skupina: veřejnost

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis