Učení bez mučení

3měsíční kurz pro děti od 10 –12 let.

Kurz, ve kterém Vaše děti pochopí, jak se jim nejlépe učí nové informace a jakým způsobem jsou schopné si je zapamatovat. Výjimečný kurz, ve kterém se Vaše děti na vlastní kůži přesvědčí, že učit se nové věci není jen otrava a zbytečná povinnost. Věříme, že každé dítě je výjimečné. Jen u některých z nich jsme onu výjimečnost zatím nedokázali objevit. Zkuste to s námi!

 

Po-učení učení

3měsíční kurz pro děti od 12-14 let.

Kurz, ve kterém se Vaše děti stanou badateli a naučí se vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou. Účastníci kurzu jsou postaveni před modelové situace, které musí vyřešit za použití různých strategií učení. Zjistí tak, že učení je proces, jehož osvojení je přínosem pro budoucí kroky v životě, není jen zbytečnou a otravnou součástí školního prostředí a nepodléhá vždy nutně hodnocení ve formě známek.

 

Kurz komunikace I., Kurz komunikace II.

3měsíční kurz pro děti od 10-12 let (I.); 12-14 let.(II.)

Mluvit umíme, ale často si nerozumíme. Komunikace je všudypřítomná, stačí jeden pohled a uděláme si o druhém představu. Někdo toho mnoho ví a ani to nepoznáme. Jiný ví minimum, ale o to lépe to dokáže prodat. Chcete, aby Vaše dítě jednou uspělo u zkoušek, při přijímacím pohovoru? Aby zvládlo vyřešit konflikty bez křiku a modřin? Aby ho druzí chápali a on se snažil pochopit druhé? Potom se na Vás těšíme!

Skupinka -  max. 12 dětí.

 

Místo konání: 

bude upřesněno - centrum Karlových Varů (zřejmě Alžbětiny lázně, Smetanovy sady 1, Karlovy Vary)

 

Cena jednoho kurzu: 

1390,- (sourozenecká sleva: 1100,-Kč pro každé další dítě z rodiny)

 

Termíny: 

budou vypsány po dostatečném počtu přihlášených

 

Předběžné přihlášení  

Po vyplnění přihlašovacího formuláře formuláře budete zařazeni do seznamu zájemců a přednostně informováni o termínech kurzů. Teprve po vypsání termínů Vás požádáme o vyplnění Závazné přihlášení a zařadíme Vaše děti do kurzu.

 

Více informací u garanta kurzů: 

Mgr. et Mgr. Zuzana Týnková, tel.: 608907894, bludistekv@seznam.cz

Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis