Práce s třídním kolektivem

10.11.2020 9:00 - 10.11.2020 15:00

Místo konání: Dvorana, Chebská 48, Karlovy Vary

Lektor(ka): Mgr. Jakub Švec

Informace o lektorovi:

Pedagog, lektor, kouč, supervizor.

Obsah, program:

Učit je dnes čím dále tím těžší. Můžeme být dobrý češtinář, matematik, fyzik, výtvarník, sportovec či odborník na chemii, ale naše úsilí často hatí chování žáků. Žáci, kteří nedávají pozor, agresivní žáci, neukáznění žáci, partičky, které ve třídě bojují proti sobě. Na tomto semináři si ukážeme, jak pracovat se třídou a výukou tak, abychom jednak předešli výskytu nekázně žáků a případně ji zvládali v zárodku. Ukážeme si (a procvičíme), jak reagovat na odmlouvání, na věty "já to dělat nebudu", na nepracující žáky, na útočné chování žáků, na drzé poznámky či na to, když si žáci v hodině vyřizují navzájem účty ("on to neví, ty brďo, to je kus vola"). Kurz je prakticky a nácvikově orientován, očekává se aktivní zapojení účastníků. Je zde rezervován i čas na řešení situací z praxe účastníků. Cílem je, aby si každý odnesl konkrétní sadu nástrojů, jak postupovat při práci s problémovou třídou. 

Cílová skupina: učitelé 2.stupně ZŠ učitelé SOŠ a SOU učitelé gymnázií výchovní poradci učitel - metodik prevence

Cena akce je: 990 Kč

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis