Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti aneb Co se skrývá za slovem „motivace“ ZRUŠENO

2.4.2019 10:00 - 2.4.2019 15:30

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory)

Lektor(ka): Mgr. Eva Mikešová

Obsah, program:

Často slýcháváme slovo „motivace“, často ho také používáme. Co si pod ním ale představujeme a jak ve skutečnosti motivace funguje? Ve škole se běžně setkáváme s odměnami a tresty. Odhalíme, jaká rizika v sobě užití těchto způsobů motivace nese, proč se k těmto prostředkům uchylujeme a zda je možné je nahradit.   Motivace – jak vhodně motivovat v pedagogickém procesu. Vnitřní a vnější motivace.  Odměny a tresty ve výuce. Proč trestáme a jaká jsou rizika užívání trestů.                                                                    Alternativy odměn a trestů. Vliv odměn a pochval na rozvoj volních vlastností žáka.           Jak naučit  děti  převzít zodpovědnost za vlastní proces učení a vést je k samostatnosti –role učitele.

Cena akce je: 750 Kč

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis