Pohádka nás naučí

26.3.2019 9:00 - 15:30

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory).

Lektor(ka): Mgr. Sylvia Doláková

Obsah, program:

Pohádka nás naučí ... nejen poslouchat a převyprávět text (rytmus, výslovnost, stavba věty, slovní zásoba, stavba textu), ale nové tematicky zaměřené písničky, říkanky, pohybové i didaktické hry, také poznávat přírodu a život kolem nás z pohledu postav a situací z pohádky, procvičit si aktuální matematické operace od nejjednodušších - více/méně, ke sčítání, odčítání, násobení i dělení, nabídne mnoho nápadů na výtvarné a pracovní techniky k rozvoji jemné motoriky, vše na základě textu pohádky.
  • Po dobu, kdy děti žijí pohádkou, se budou všemu učit daleko rychleji, protože odpadne složité uvádění do situace a dlouhá motivace . Pomocí těchto aktivit budete schopni pokrýt výukové činnosti ve všech předmětech po dobu dvou až čtyř týdnů, ve dvou jazycích – češtině a angličtině. Dá se říci, že po dobu projektu děti žijí danou pohádkou.
  • Aktivity jsou stupňovány od předškolního věku až po 4-5 třídu ZŠ. 
  • Na kurzu bude možnost zakoupit či objednat doprovodné materiály.

Cena akce je: 720 Kč

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis