100 dní v nové funkci ředitele

7.11.2018 10:00 - 15:00

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory).

Lektor(ka): Mgr. Miroslav Hřebecký

Obsah, program:

Politici dostávají od médií pověstných 100 dní hájení. Nastoupivší ředitel nic takového nezažije a od počátku se musí potýkat s nástrahami po svém předchůdci i každodenní operativou. Jak využít toho, že došlo k výměně na vedoucím postu k žádoucím změnám a jak se neztratit pod náporem každodenní operativy by měl pomoci najít tento seminář.  
  • Výukové cíle: 
Vize jako nezbytný předpoklad každého manažera.  Jak přijít připraven, i když to nakonec dopadne jinak než podle plánu.  Jaké kroky podniknout nejdříve.  Jak si získat své spolupracovníky. Co se určitě vyplatí udělat, jak se chránit před zásadními průšvihy.  Jak delegovat a vzbudit zájem a aktivitu u svých spolupracovníků a podřízených.  
  • Stručná osnova kurzu: 
Do jakého prostředí přicházím, proč minulý ředitel odešel.  Vize, realizační plán, posloupnost kroků.  Metoda sněhové koule, pracovní obědy a Řekněte mi něco o sobě – aneb jak si získat své spolupracovníky.  Personální audit, pohovory se zaměstnanci.  Audit hospodářských smluv, systém oběhu a schvalování účetních dokladů. BOZP, DVPP, účetnictví – tři útesy, kde hrozí ztroskotání shora.  Zásady delegování – jiní to vykonají lépe a vy se z toho nezblázníte.  Dotazníky a řízené rozhovory, pracovní skupiny.  Plán úkolů ve školním roce, specifika z toho vyplývající pro nové ředitele. Sdílení zkušeností účastníků.

Cena akce je: 920 Kč

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis