Metodická podpora pro učitele - zaměřeno na společné vzdělávání

24.10.2018 10:00 - 24.10.2018 14:30

Místo konání: Dvorana, Chebská 73/48, Karlovy Vary (Dvory).

Lektor(ka): PhDr. Miloslav Čedík Speciální pedagog – etoped, psychoterapeut, akreditovaný suprvizor ČIS a EAS, vysokoškolský učitel, akreditovaný videotrenér, lektor, akreditovaný certifikátor pro oblast primární prevence

Obsah, program:

Máte ve třídě žáky, kteří jsou vzděláváni podle IVP? Tápete, jak postupovat při výuce? Jak je vhodně začlenit mezi spolužáky? Jak spolupracovta s asistentem pedagoga? Přijďte sdílet své obavy/starosti/radosti s dalšími kolegy, kteří jsou ve stejné situaci pod vedením zkušeného supervizora. 
Metodický a supervizní seminář pro učitele základních a středních škol, kteří potřebují řešit problémy vzniklé na školní třídě pod odborným vedením supervizora a sdílet své pocity, postoje a názory v kruhu s ostatními pedagogy. Seminář se zaměřuje na základní intervenční postupy v problematické školní třídě na základní i střední škole. Po teoretickém úvodu se na modelových situacích řeší nejčastější problémy, se kterými se učitel ve škole potýká. Seminář se věnuje i celkovému školnímu klimatu, které přispívá ke kvalitní práci pedagoga.Metodický a supervizní seminář pro učitele základních a středních škol, kteří potřebují řešit problémy vzniklé na školní třídě pod odborným vedením supervizora a sdílet své pocity, postoje a názory v kruhu s ostatními pedagogy. Seminář se zaměřuje na základní intervenční postupy v problematické školní třídě na základní i střední škole. Po teoretickém úvodu se na modelových situacích řeší nejčastější problémy, se kterými se učitel ve škole potýká. Seminář se věnuje i celkovému školnímu klimatu, které přispívá ke kvalitní práci pedagoga.

Cena akce je: 790 Kč

Přihláška na akci je ZDE


Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis